Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

  1. Dyrekcja
  2. Dyrektor - mgr Danuta Kosturska - nauczyciel dyplomowany
    Z-ca Dyrektora - mgr Mariola Milewska - nauczyciel dyplomowany

  3. Wychowawcy
  4. Grupa I
  5. Ewelina Langenfeld - wychowawca grupy
    Iwona Radwańska - wychowawca grupy
    Kamila Gac - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski 
    Anita Wach - pomoc nauczyciela
    Edyta Kozimor - pomoc

  6. Grupa II
  7. Beata Góra - wychowawca grupy
    Mariola Milewska - wychowawca grupy
    Iwona Radwańska - wychowawca grupy
    Aneta Sobkowicz - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Urszula Kwiatkowska - pomoc nauczyciela
    Alicja Gratkowska - pomoc

  8. Grupa III
  9. Katarzyna Bentkowska - wychowawca grupy
    Joanna Wielgosz - wychowawca grupy
    Kamila Gac - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Krystyna Bosek - pomoc nauczyciela
    Renata Prorok - pomoc

  10. Grupa IV
  11. Bernadetta Kurosz - wychowawca grupy
    Joanna Wielgosz - wychowawca grupy
    Józefa Bańczak - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Anna Wojtuszewska - pomoc

  12. Grupa V
  13. Bożena Lewicka - wychowawca grupy
    Józefa Bańczak - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Ewa Kochanowska - pomoc

  14. Grupa VI
  15. Anna Ambicka - wychowawca grupy
    Janina Pacławska - wychowawca grupy
    Aneta Tyczka - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Barbara Sobkowicz - pomoc

  16. Grupa VII
  17. Irena Antonowicz - wychowawca grupy
    Elżbieta Kopczyk - wychowawca grupy
    Marta Kapcia - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Teresa Makar - pomoc

  18. Zajęcia dodatkowe
  19. Krystyna Chrobaczyńska - logopeda
    Grażyna Adamiak - pedagog

  20. Grupa VIII
  21. Monika Dziedzic - wychowawca grupy
    Kamila Gac - wychowawca grupy
    Danuta Kosturska - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Małgorzata Rymarowicz - pomoc nauczyciela