Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

  1. Dyrekcja
  2. Dyrektor - mgr Mariola Milewska - nauczyciel dyplomowany
    Wicedyrektor - mgr Joanna Wielgosz - nauczyciel dyplomowany

  3. Wychowawcy
  4. Grupa I
  5. Irena Antonowicz - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - wychowawca grupy
    Joanna Wielgosz - wychowawca grupy
    Marzena Zgłobicka - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna 
    Monika Dziewińska - pomoc nauczyciela
    Grażyna Małek - pomoc

  6. Grupa II
  7. Beata Góra - wychowawca grupy
    Mariola Milewska - wychowawca grupy
    Małgorzata Zamorska - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    Urszula Kwiatkowska - pomoc nauczyciela
    Ewa Kochanowska - pomoc

  8. Grupa III
  9. Ewelina Langenfeld - wychowawca grupy
    Kamila Gac - wychowawca grupy
    Małgorzata Zamorska - wychowawca grupy
    Marzena Wojtanowska - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    Anita Wach - pomoc nauczyciela
    Teresa Makar - pomoc

  10. Grupa IV
  11. Katarzyna Bentkowska - wychowawca grupy
    Kamila Gac - wychowawca grupy
    Iwona Radwańska - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    Iwona Giebułtowicz - religia
    Alicja Gratkowska - pomoc

  12. Grupa V
  13. Bernadetta Kurosz - wychowawca grupy
    Aneta Tyczka - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    Iwona Giebułtowicz - religia
    Edyta Kozimor - pomoc

  14. Grupa VI
  15. Bożena Lewicka - wychowawca grupy
    Józefa Bańczak - wychowawca grupy
    Anna Hędrzak - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    Iwona Giebułtowicz - religia
    Barbara Sobkowicz - pomoc

  16. Grupa VII
  17. Anna Ambicka - wychowawca grupy
    Marta Kapcia - wychowawca grupy
    Rimma Osenkowska - nauczyciel wspomagający
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    Iwona Giebułtowicz - religia
    Renata Prorok - pomoc

  18. Zajęcia dodatkowe
  19. Małgorzata Majcher - logopeda
    Grażyna Adamiak - pedagog

  20. Grupa VIII
  21. Janina Pacławska - wychowawca grupy
    Iwona Radwańska - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Danuta Chęć - pomoc nauczyciela

  22. Grupa IX
  23. Monika Dziedzic - wychowawca grupy
    Magdalena Świdurska - wychowawca grupy
    Jolanta Łagożny - język angielski
    Małgorzata Zamorska - gimnastyka korekcyjna
    ks. Jakub Kaszowski - religia
    Anna Wojtuszewska - pomoc