02.03.2015 Wizyta ks. Biskupa w przedszkolu

W ramach wizytacji duszpasterskiej mieliśmy zaszczyt gościć Księdza Biskupa Archidiecezji Przemyskiej Stanisława Jamrozka, który odwiedziła także nasz przedszkole. Jego wizyty oczekiwaliśmy z radosną niecierpliwością. Biskupowi towarzyszyli ksiądz proboszcz parafii NSPJ Piotr Buk, ksiądz Dziekan Eugeniusz Dryniak oraz ksiądz katecheta Michał Szubra. Dostojnego gościa przywitała pani dyrektor w imieniu swoim oraz wszystkich przedszkolaków, nauczycieli i personelu przedszkola. Dzieci przedstawiły montaż słowno - muzyczny: recytowały wierszyki ukazujące kim jest Biskup i jaka jest Jego rola w Kościele, zatańczyły oraz zaśpiewały piosenki pod kierunkiem ks. Michała. Na koniec wręczyły upominek, przypominający o odwiedzinach w przedszkolu. Ksiądz Biskup nawiązał znakomity kontakt z dziećmi, podziękował za ciepłe przyjęcie a następnie wszystkich pobłogosławił. Tak piękne i wzruszające spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci.