23.11.2018 Zakończenie akcji "Dzieci dzieciom - i Ty możesz zostać Św. Mikołajem"

Po raz drugi dzieci wraz z rodzicami oraz pracownikami przedszkola przyłączyły się do akcji charytatywnej „Dzieci Dzieciom -  i Ty możesz zostać Św. Mikołajem...” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Wychowawczych im. Księdza Wiesława Siwca działającej przy I LO w Sanoku.  W ramach akcji zebraliśmy zabawki, maskotki, książki, gry dydaktyczne, puzzle, soczki i słodycze, które to zostały przekazane organizatorom akcji.  Zebrane podarki będą rozdawane przez młodzież I LO w dniu Św. Mikołaja potrzebującym dzieciom z  terenu miasta Sanoka, które to na co dzień nie mają ich za wiele. Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i wsparli potrzebujących serdecznie dziękujemy! Dziękujemy za ogromną ilość zebranych prezentów, za dobre i otwarte serce na drugiego człowieka. Dziękujemy również organizatorom akcji za możliwość dołączenia do nich w celu szerzenia akcji i niesienia dobra. Każdy kto wsparł ten szczyty cel został Św. Mikołajem! Serdecznie za to dziękujemy!