10.01.2019 Teatrzyk kukiełkowy "Calineczka"

W dniu 10.01.2019 r. przygody maleńkiej istotki obejrzały dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Calineczka, bo tak miała na imię główna bohaterka bajki, zachwyciła wszystkich swoimi przeżyciami. Dzieci z przyjemnością śledziły losy dziewczynki, narodzonej z nasionka. Razem z nią przeżywały smutki i radości i dobrze się (...)

09.01.2019 Jasełka dla starszych kolegów

W dniu 09.01.2019 r. dzieci z grupy III wystawiły Jasełka dla uczniów kl. 2a ze SP nr 3 w Sanoku. Zgodnie z tradycją przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne starszym kolegom, przedstawiając historię narodzin Jezusa. Zaproszeni goście z wielką uwagą podziwiali grę aktorską swoich młodszych (...)

08.01.2019 Ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia"

„Szedł malarz po świecie z miną niewesołą.
Nie miał farb w palecie, pędzla i sztalugi,
Przystanął na chwilę,
Rozejrzał wkoło….. nie uwierzył oczom – spojrzał po raz drugi”

W dniu 08.01.2019 r. o godz.1100 w Galerii MDK  odbył (...)

20.12.2018 Jasełka w grupie III

„A wieczorem o zmroku stanęły pory roku: wiosna, lato, jesień, zima każda dary dla Jezuska trzyma...”

W dniu 20.12.2018r. w grupie III odbyły się JASEŁKA połączone z WIGILIĄ z udziałem rodziców i dyrekcji.  W tym roku w magiczny klimat świąt wprowadziły wszystkich cztery pory roku, (...)

20.12.2018 Wigilia w przedszkolu z udziałem zaproszonych gości

W dniu 20.12.2018r. grupa VI wystawiła jasełka, w których uczestniczyły dzieci z wszystkich grup przedszkolny, Dyrekcja przedszkola oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Sanoka Pan Tomasz Matuszewski, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Pani Irena Penar , Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku Pani (...)

19.12.2018 Jasełka w grupie VI

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia jest w naszym przedszkolu bardzo szczególny. Dzieci z gr.VI przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców pełnych serdeczności i ciepła dnia 19.12.2018r. Po przedstawionych Jasełkach rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w przedświątecznym poczęstunku. Śpiewane były znane (...)

19.12.2018 Jasełka w grupie II

„Przyleciała gwiazdka z nieba i kolędy dzieciom śpiewa,
a że piękny głosik ma, śpiewa dzieciom gdzie się da.”

Tą radosną pastorałką przedszkolaki z grupy II przywitały swoich rodziców w dniu 19.12.2018r. Przedstawiły jasełka pt. „Mały Pastuszek i wielki (...)

18.12.2018 Jasełka w grupie IV

„Mały nasz Jezuniu, Tobie dzisiaj chwała,
Radują się dzieci, śpiewa Polska cała”

W dniu 18.12 .2018 r. w grupie IV odbyły się Jasełka i uroczysta Wigilia z udziałem rodziców. Dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, (...)

18.12.2018 Jasełka w grupie I

„Popatrz mój syneczku – choć jesteś niewielki
Przyszli tu pasterze i trzech królów wielkich.
Aniołowie z nieba – pieśni ci śpiewają,
Wszyscy cię  dziś Jezu szczerze wysławiają.
I Ciebie zaprasza do Betlejem
Aniołek maleńki jak (...)

17.12.2018 Jasełka w grupie VIII

W dniu 17 grudnia 2018 r. w grupie VIII odbyło się przedstawienie jasełkowe dla rodziców. Przy dźwięku kolęd dzieci przybliżyły historię narodzenia małego Jezuska. W świątecznym nastroju, przy wigiljnym stole, przy tradycyjnym barszczu złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek, a (...)