21.06.2018 Pożegnanie w grupie VI

"Ostatni raz z kolegami, przy stoliku w naszej sali usiedliśmy dziś.
Wspominając czasy, gdy byliśmy mali i za mamą płakał mały Jaś".
21 czerwca dzieci z gr. VI pożegnały się z przedszkolem. Wróżki przenosiły nas przez wszystkie lata edukacji przedszkolnej. Dzieci przedstawiły piękne tańce, deklamowały (...)

21.06.2018 Wycieczka do sanockiego Zamku

Dnia 21 czerwca - w słoneczne przedpołudnie dzieci z gr. IV i VII udały się na wycieczkę do sanockiego Zamku. Zachwyt wzbudził sam fakt, że chodzą po ziemi, po której dawno temu przechadzały się księżniczki i książęta. Pod opieką przewodnika - w podziemiach zamku, w dziale archeologicznym poznały wykopaliska ziemii (...)

20.06.2018 Pożegnanie w gr. VII

"Kart w kalendarzu było nie mało.
 Codziennie jedną zdejmował czas.
 I cóż powiecie? Ot, przelaciało.
 Rok szkolny minął tak szybko nam."

20 czerwca dzieci z grupy VII przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice. Uroczystość (...)

17.06.2018 Piknik Rodzinny

Jak każdego roku w naszym przedszkolu, został zorganizowany Piknik Rodzinny. Rozpoczynając tegoroczą zabawę, wychowankowie z wszystkich grup zaprezentowali przygotowane układy taneczne. Po roztańczonym rozpoczęciu Pikniku licznym zabawom nie było końca. Wszyscy, którzy przybyli na zabawę wspólnie się bawili, grali i (...)

14.06.2018 VIII Przegląd Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej

Dnia 14.06.2018 r. dwie grupy przedszkolne (V i VI) wzięły udział w Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemii Sanockiej w Sanockim Domu Kultury. Grupa V "Czerwone korale" zaprezentowała taniec w stylu góralskim, natomiast grupa VI "Gromada" wystąpiła z tańcem "Trojak". W ramach przeglądu organizatorzy (...)

14.06.2018 Wycieczka gr. IV i VII do Skansenu

Dnia 14 czerwca grupy IV i VII były na zajęciach w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Lekcja ceramiki pozwoliła dzieciom poznać podstawowe zasady garncarstwa. Miały możliwość popróbować swoich sił tworzenia z gliny. I tak powstały miseczki, dzbanuszki, kotki, ślimaki, piłeczki i wiele, wiele innych ciekawych i pięknych (...)

07.06.2018 Rozstrzygnięcie konkursu "Kolorowy Sanok - Pamiątki Przeszłości".

W maju 2018 r. odbyła się XVII edycja Konkursu Plastycznego pt. "Kolorowy Sanok - Pamiątki Przeszłości". Wzięły w niej udział dzieci z gr. III, IV i VII. 7 czerwca odbyło się wręczenie nagród, w którym wyróżniona została Aleksandra D. z gr. VII. Serdecznie gratulujemy!

30.05.2018 Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka tradycyjnie obchodzony jest bardzo uroczyście. Szczególnie w tym dniu wszystkie dzieci mają być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Tak było i tym razem u nas w przedszkolu. Od samego rana trwały w przedszkolu przygotowania - dmuchanie balonów, dekorowanie ogrodu, próby muzyki i (...)

29.05.2018 Spotkanie z rodzicami w gr. III

"...Dziś w przedszkolu jest bardzo wesoło, bo mamusie i tatusiów widzimy wkoło. Zaraz zaśpiewamy, zaraz zatańczymy, dla mamy i taty pięknie wystąpimy". Tymi słowami przywitały dzieci z gr. III swoich rodziców. Przedstawiły wspaniałym gościom "Baśń o uprzejmym rycerzu i groźnym smoku". Na koniec złożyły piękne (...)