12.12.2018 Jasełka w grupie V

11.12.2018 Iluzjonista

06.12.2018 Święty Mikołaj w Przedszkolu

05.12.2018 Wizyta Górników

4 grudnia "Dzień Górnika", dzień ten przypomina polskiemu społeczeństwu ciężką i niebezpieczną pracę ludzi przy wydobywaniu naturalnych bogactw ziemi, w tym węgla kamiennego. Dzień Górnika obchodzimy na cześć patronki Św. Barbary. z tej okazji dzieci z grupy IV zaprosiły Górników do przedszkola, aby (...)

23.11.2018 Zakończenie akcji "Dzieci dzieciom - i Ty możesz zostać Św. Mikołajem"

Po raz drugi dzieci wraz z rodzicami oraz pracownikami przedszkola przyłączyły się do akcji charytatywnej „Dzieci Dzieciom -  i Ty możesz zostać Św. Mikołajem...” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Wychowawczych im. Księdza Wiesława Siwca działającej przy I LO w Sanoku.  W ramach akcji zebraliśmy (...)

19.11.2018 Teatrzyk "Przygody Koziołka Matołka"

W dniu 19.11.2018 r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych obejrzały teatrzyk, który opowiadał o przygodach Koziołka Matołka. Dzielny Koziołek Matołek zwiedzał świat. Uczył się odległych języków, spotykał wodzów różnych narodów, (...)

09.11.2018 "Marsz dla Niepodległej"

9 listopada 2018 r. uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Głównym celem naszego spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego oraz wspólne świętowanie 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. Tego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola przyszły odświętnie ubrane z (...)

08.11.2018 Przedstawienie "Bal u Pani Jesieni" dla rodziców dzieci z gr. II

07.11.2018 Teatrzyk w wykonaniu dzieci z gr. II "Bal u Pani Jesieni"

30.10.2018 Teatrzyk "Historia krótka o krasnoludkach" na podstawie utworów Jana Brzechwy

Nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatru Iluzji i Lalki "ALLADYN" z Rzeszowa, którzy przybyli z przedstawieniem teatralnym pt. "Historia krótka o krasnoludkach". Spektakl oparty był na najbardziej popularnych wierszach ulubionego poety wszystkich dzieci czyli Jana Brzechwy. Mogliśmy więc podziwiać takie utwory jak m.in. (...)